GTA IV: The talking weapons

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Válasz küldése
Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 21. 19:45

GTA IV: The talking weapons


A http://www.gtaplace.hu saját videó sorozata. Szereplők: VISALI,Mátéka,Rather,Hannibal,HOC

GTA IV: The Talking Weapons - I'll Take Him

A testvérek, Ted és Nad Trouser, valamint barátjuk Gregory úgy döntenek, hogy kiszabadítják régi társukat, Jimmy-t, akit a Westminster-i rendőrkapitányságon tartanak fogva. Hamarosan átszállítanák Alderney-be, de ezt nem akarják megvárni, így ellopnak néhány hatósági járművet. A rendőröket lerázzák, de mivel megsérültek a járművek elviszik azokat a Pay'n'Spray-be Nad egy barátjához. Az átszállítás előtt egy órával érkeznek Westminster-be. Azzal a magyarázattal viszik el Jimmy-t, hogy korábban intézik az átszállítást, mert fülest kaptak, hogy szabadítási akciót szerveznek. Egy parkolóban átszállnak, hogy ne tűnjenek fel, majd elindulnak a korábban használt raktárukhoz a Fulcrum Ave-re. Jimmy mnost már szabad, a négyfős csapat pedig teljes. Retteghet Liberty City, hiszen a korábban feloszlott rablóbanda ismét összeállt....
GTA IV: The Talking Weapons - Burgers for Free

A csapat egy egyszerű rablással tér vissza. Az Alderney északi részén lévő Burger Shot-ra esett a választás, hiszen népszerű. A rablás stílusosan történik. Persze a távozást látványosra tervezték, így az akció után végleg bezárásra bírják az éttermet. A dokkokban sikerül végleg lerázniuk a rendőrséget. A fegyvereket jobbnak látják elrejteni az ujjlenyomatok miatt, így a régi kaszinó épületében tüntetik el azokat.

GTA IV The Talking Weapons: Need for Money? Visit Mr. Shyster!

A csapatnak a fülébe jutott, hogy miután a város egyik nagysikerű ügyvédjét, Tom Goldberg-et tragikusan meggyilkolták irodájában egyik kollégája, Shyster igencsak meggazdagodott, hiszen a GLS-nek már csupán egy tulajdonosa maradt. Goldberg mindenét - még az irodáját is - Shyster társára hagyta, Ligner pedig ezután kiszállt és elzüllött. Shyster így már a leggazdagabb ember a városban. Bár már régóta saját autómárkája is van (lásd Schyster PMP600, a "ch" csupán marketing fogás, a német márkák jobban kelnek, így Shyster egy ideje módosított családnevén) most szúrt igazán szemet a hatalmas tulajdon. A banda meglátogatja az irodájában és sajnos erőszakkal veszik el a bankkártyáját. Persze autóval elmenekülni lehetetlenség a helyszínről, ezért Gregory még az akció előtt szerez egy helikopter, viszont így sem sikerül valami fényesen a menekülés. A hatósági Buzzard annyira tönkreteszi a Maverick-et, hogy ki kellett ugraniuk és Nad-nek rossz volt az ejtőernyője így a vízbe esett. A csapat Alderney partjánál várja őt a Buffalo-val. Bár a többiek keresésével már felhagytak a rendőrök - nem tudni hol landoltak, csupán azt, hogy Alderney felé ereszkedtek - úgytűnik látták Nad-et a folyóba esni, ezért neki osonnia kell a Buffalo-ig.

Grand Theft Auto IV - The Talking Weapons: Diamond from the Hell

A banda megbízást kap, hogy szerezzék meg a zsidó gyémántkereskedők gyémántjám, ám már hűlt helyét találják az üzletembernek a Majestic hotelben. Mint kiderül a gyémántot Luis Lopez tulajdonította el tőlük, így hát adva van a feladat meg kell szerezni a gyémántot Luistól aki a Masionette 9 klubban tartózkodik. Elkezdődik a hajsza és egy merénylet során a bandának rá kell, hogy jöjjön áruló van köztük....

Grand Theft Auto IV - The Talking Weapons: There is Always A Girl!

Az utolsó részben kiderül, hogy miért történt az árulás és egy annál szörnyűbb helyzetbe hozza a fiúkat....
Nobody fucks with my family!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 21. 19:56

Jólett, tetszik :) Gratula. Várhatók még további részek?
Ilyenkor bánom picit hogy PS-s vagyok... :(
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 21. 20:08

tök jó:) Red alert mikor lesz?
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 21. 20:11

Ezek nagyon jók :D Te nagyon tehetséges vagy :lol: :D :!:

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 21. 20:49

Én voltam a vágó és hírbe voltak kitéve még régen csak mivel gondoltam sok újjoncc nem látta, ezért gondoltam kirakom főleg hogy jól sikerültek. VISALI írta őket csak 4 rész ezek is vagy egybe 24 órásak voltak :mrgreen:
Red Alert egyenlőre nem lesz mert nincs elég jelentkező.
Nobody fucks with my family!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 21. 21:01

én írtam hogy a videóvágásban segítenék
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 17. 22:49

Kijavítottam a középrezárásokat és megjeleníthetővé raktam a videókat, valamint beraktam a burger shotos részt, mert hiányzott. Remélem nem baj. :)
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 18. 13:08

Nagyon szép munka,gratulálok! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 19. 12:05

Hogy lehet ebbe szerepelni? :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 28. 10:30

Fent vannak, még akkor feltettük őket.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: GTA IV: The talking weapons

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 03. 09:40

Eszméletlenül hangulatos, ötletes, és igényes munka, gratula hozzá!
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Válasz küldése