The Lost and Damned

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 03. 19:37

Totyak, nem lehet hogy xy idöben frissül Social Club? Tehát naponta frissül éjszaka, vagy nincs vmi gomb benne hogy frissítse magát? Persze csak tippelek...

GTAKing te meg PS3-n játszasz ha jól emlékszem... a léghokival én is nagyon sokat szívtam, ne add fel, én azon a szinten voltam hogy földhözba***m a kontrollert, aztán idegböl játszottam, és sikerült... de kb 100 meccset lejátszottam mire meglett... idegölö :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

NikitaDragovich

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 04. 14:33

Ok köszönöm a válaszokat nekem a léghokiban csak 4 pontot sikerült elérnem a 7-ből, de akkor is nem adom fel ! :) Szinte ugyan ez volt velem a bowlingnál is na a bowling nagyon nehéz volt nagyon sokat szarakodtam rajta, de nagy nehezen megcsináltam :) Akkor a léghoki is sikerülni fog :) köszönöm a válaszokat.üdv

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 10. 06:32

elakadtam valami küldetésnél, elizabeta küldije volt, valami grug mule, hogy kell lerárzni a körözést?mármint tudom hogy kell de hol ajánljátok?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 10. 09:21

A csajt kell elvinni, vagy a furgont?
Ha a csajt, akkor szedd le a helikoptert, és hajts a sikátorokba és kis utcákba.
Ha a furgonos, akkor ugyanaz... hajts a sikátorokba, más nincs rá... vagy mindig mefeledkezünk a Pay'n'Spray-röl, hajts oda úgy, hog ne lássanak a zsaruk :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 11. 13:13

melyik új shotgunt ajánljátok?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 11. 13:19

Fűrészelt csövűt motoron, minden más esetben a másikat.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 10. 30. 12:34

mátéka írta: csupán pár olyan főküldetés van, amelyben csapatban jártok, vagy felhívhatod őket segítségért. (pl a híres múzeumi küldetésnél.)
Ha jól emlékszem van pár küldetés, ahol a segítségüket lehet kérni.

NikitaDragovich

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 11:40

Igen van amikor Jimel kell motorokat lopni szinte majdnem mindegyik küldinél fel lehet őket hívni :D .

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 01. 20:05

a motorlopós annyira gáz küldi:D nincs Jimnek pénze motorra?:D :D
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 20:50

Nem!! a Angels of Defeat motorjait kellet ellopni szerintem ez nem gáz!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 02. 10:49

de minek?ha utálják őket, semmisítsék meg a mocikat
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 02. 12:16

Azt nem tudom, hogy minek kelletek Jimnek a motorok lehet, hogy eladja őket és ilyenkor érkeztek meg az FBI-osok és Jimet fenyegették és majd megkel őket ölni. Úgy látszik a motorok miatt fenyegették Jimmet.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 24. 17:31

Nagyon tetszett. A motorosbandák, a bandázások, hogy Johnny ujjat húz Ray-el..:D Az ex... Minden:D
Szinte jobban tetszett, mint a fő rész. Van pár negativuma viszont. PL: hogy írtó rövid. Unatkoztam , és gondoltam ujrakezdtem.. 30 küldetés sincs benne, ha jól tudom, és egyik sem nehéz. Szóval folyamatosan ott ülsz előtte, és 2 óra múlva garantáltan Billy-t kell megölnöd. Nagyon rövid sajnos :( Egy hasonló témájú részt el tudnék képzelni, ami nem kiegészítő. Mert így, hogy csak az lett belőle, elhiszem hogy nem fektettek rá akkora hangsúlyt.

Az új fegyverek közül a pisztoly tetszett, viszont a fűrészelt csövő shotgun szerintem egy nagy rakás k*ki.:D Mondjuk kinek mi...

Szerk: Tetszett még nagyon, hogy a motrok kezelhetőségét megváltoztatták erre a részre. Míg a sima GTA IV-ben felülsz egy PCJ 600-asra, mész 30-al, FÉKEZEL IS!! , nekimész valaminek (mert még ígysem birtál megállni) és aztán lemegy fél életed mert 20 m-ert repülsz.:D Ezt nagyon utáltam ott. Itt már jobban lehet nyomni a gázt, nehezebben lehet felborulni akármilyen motorral.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 25. 14:39

Luszie írta:Nagyon tetszett. A motorosbandák, a bandázások, hogy Johnny ujjat húz Ray-el..:D Az ex... Minden:D
Szinte jobban tetszett, mint a fő rész. Van pár negativuma viszont. PL: hogy írtó rövid. Unatkoztam , és gondoltam ujrakezdtem.. 30 küldetés sincs benne, ha jól tudom, és egyik sem nehéz. Szóval folyamatosan ott ülsz előtte, és 2 óra múlva garantáltan Billy-t kell megölnöd. Nagyon rövid sajnos :( Egy hasonló témájú részt el tudnék képzelni, ami nem kiegészítő. Mert így, hogy csak az lett belőle, elhiszem hogy nem fektettek rá akkora hangsúlyt.

Az új fegyverek közül a pisztoly tetszett, viszont a fűrészelt csövő shotgun szerintem egy nagy rakás k*ki.:D Mondjuk kinek mi...

Szerk: Tetszett még nagyon, hogy a motrok kezelhetőségét megváltoztatták erre a részre. Míg a sima GTA IV-ben felülsz egy PCJ 600-asra, mész 30-al, FÉKEZEL IS!! , nekimész valaminek (mert még ígysem birtál megállni) és aztán lemegy fél életed mert 20 m-ert repülsz.:D Ezt nagyon utáltam ott. Itt már jobban lehet nyomni a gázt, nehezebben lehet felborulni akármilyen motorral.
A lefűrészelt csövű shooti szerintem is szar. Használhatatlan. Pontatlan és csak 2 töltény fér bele.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 14:42

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Nagyon tetszett. A motorosbandák, a bandázások, hogy Johnny ujjat húz Ray-el..:D Az ex... Minden:D
Szinte jobban tetszett, mint a fő rész. Van pár negativuma viszont. PL: hogy írtó rövid. Unatkoztam , és gondoltam ujrakezdtem.. 30 küldetés sincs benne, ha jól tudom, és egyik sem nehéz. Szóval folyamatosan ott ülsz előtte, és 2 óra múlva garantáltan Billy-t kell megölnöd. Nagyon rövid sajnos :( Egy hasonló témájú részt el tudnék képzelni, ami nem kiegészítő. Mert így, hogy csak az lett belőle, elhiszem hogy nem fektettek rá akkora hangsúlyt.

Az új fegyverek közül a pisztoly tetszett, viszont a fűrészelt csövő shotgun szerintem egy nagy rakás k*ki.:D Mondjuk kinek mi...

Szerk: Tetszett még nagyon, hogy a motrok kezelhetőségét megváltoztatták erre a részre. Míg a sima GTA IV-ben felülsz egy PCJ 600-asra, mész 30-al, FÉKEZEL IS!! , nekimész valaminek (mert még ígysem birtál megállni) és aztán lemegy fél életed mert 20 m-ert repülsz.:D Ezt nagyon utáltam ott. Itt már jobban lehet nyomni a gázt, nehezebben lehet felborulni akármilyen motorral.
A lefűrészelt csövű shooti szerintem is szar. Használhatatlan. Pontatlan és csak 2 töltény fér bele.
Pontosan így van:D Csak akkor szerettem , mikor motorról kellett emberkéket lelőni, mert közelről biztos halál, mert nagy valószinüséggel eltalálod, akit kell. De am...borzasztó..
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése